Europe Direct Võru teabekeskuse ürituste info

« Tagasi

Oktoobrikuu Euroopa filmikohvikus

Võrumaa Ettevõtlusnädala raames toob Euroopa filmikohvik vaatajateni emotsionaalselt jõulise loo elust enesest. „Inimese mõõt" on sotsiaalne draama, mis märkab iga inimese elus ettetulevaid probleeme ning annab hea ja haarava pildi tänase päeva prantsuse tööinimeste olukorrast. Film linastub kinos Kannel kolmapäeval, 7. oktoobril algusega 19.00.

 

Tõeliselt kaasakiskuva draama keskmes on töö kaotanud sümpaatne prantsuse härra Thierry, kes maandub pärast pikki tööotsinguid kaubanduskeskuse turvamehe ametipostil.  Ootamatult kaasneb kaupluses korra pidamisega aga ka rida ebameeldivaid valikuid ning olukordi, mis panevad mehe eetika piirid järjest enam proovile ning väärikaks jäämine osutub väga keeruliseks.

 

Cannes'is parima näitleja auhinnaga pärjatud Vincent Lindoni peene, mitmekihiline ja võimsalt veenev roll toimib niivõrd efektiivselt, et veel päevi hiljem võib tabada end mõtisklemast Thierry tegelaskujule ning küsimustele ja lahendustele, mida elu inimese teele asetab.

 

Filmi on prantsuse keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Filmi pikkus 93 min.

 

Pärast filmi on külastajatel võimalik Kandle kohvikus nautida tasuta teed, kohvi ja suupisteid ning arutleda filmis kajastatud teemadel. Üritus on tasuta!

 

Filmikohvikute sarja korraldavad Europe Direct'i Võru teabekeskus koostöös kultuurimajaga Kannel. Üritust toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Jälgi üritust Facebookis!

 

Lisainfo:

Gady Künnapuu

Europe Direct'i teabekeskus – Võru juhataja

Võru Maavalitsus

Jüri 12, 65620, Võru, Estonia

Tel: 786 8335

gady.kunnapuu@voru.maavalitsus.ee