Europe Direct Võru teabekeskuse ürituste info

« Tagasi

Juuli Euroopa Filmikohvikus

 

Euroopa filmikohvik VII - „Lolo"

 

Kolmapäeval, 12. juulil kell 19.00 linastub kinos Kannel Euroopa filmikohvikute sarja seitsmes film. Seekord on külastajatel võimalus nautida prantsuse romantilist komöödiat „Lolo" (2015), mille lavastaja ja peaosatäitja on Julie Delpy.

 

Film ühendab endas neurootilised neljakümneaastased, armsalt kavaldavad noored mehed, Pariisi tormaka elustiili ja moeguru Karl Lagerfeldi vaimustava osatäitmise iseendana. Tulemuseks on linateos, milles on nii romantikat, armukadedust kui ka IT- ja moemaailma äkilisi pöördeid. Ja mis kõige parem – film annab raudkindlaid nõuandeid selle kohta, kuidas sundida täiskasvanud lapsi iseseisvalt elama (võib-olla).

 

Moemaailma tipus töötaval Violette'il on olemas kõik: paeluv töö, kuulsad tuttavad, kaunis korter Pariisi moodsas linnaosas ja 19-aastane poeg, kes liigub keset päeva kodus aluspükste väel ringi. Lolo on ema kallis pojake, avangardistlik maalikunstnik ja veetlev seltskonnalõvi, kellega on mõnus hommikusöögilauas vestelda ja trendikatel kokteiliõhtutel käia. Kuid Violette'i muud suhted meestega paistavad seevastu alati lõppevat kummaliste katastroofidega. Puhkusereis Biarritzi muudab kõik…

 

 

Film on eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Filmi pikkus 1 h 39 min.

 

Filmiõhtu on kõigile huvilistele tasuta!

 

Filmikohvikute sarja toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Lisainfo:

Gady Künnapuu

Europe Direct'i teabekeskus – Võru juhataja

Võru Maavalitsus

Jüri 12, 65620, Võru

Tel: 786 8335

gady.kynnapuu@voru.maavalitsus.ee