Europe Direct Võru teabekeskuse ürituste info

« Tagasi

Jaanuar Euroopa Filmikohvikus

 

Europe Direct'i Võru teabekeskuse „Euroopa filmikohvik" alustab 25. jaanuaril uut hooaega

Europe Direct'i Võru teabekeskus koostöös kultuurimajaga Kannel jätkavad äärmiselt populaarseks kujunenud igakuiste filmiõhtutega ka 2017. aastal.

 

Esimese filmina linastub 25.01.2017 algusega kell 19 Paolo Genovese komöödia, draama Täiuslikud võõrad (Itaalia, 2016). "Täiuslikud võõrad" on film, mis suurepäraselt illustreerib tehnika ja mobiililembelise maailma varjupoolt.

Kui hästi me tegelikult oma lähedasi tunneme? Õhtusöögilauas otsustab seitsmeliikmeline sõpruskond mängida ohtlikku mängu. Igaüks neist asetab lauale mobiiltelefoni ja soostub kõik sõnumid ja kõned avalikustama, eesmärgiga näidata, et neil pole midagi varjata. Tegevus, mis esmapilgul näib sõpradevahelise mängulise meelelahutusena, muutub peagi millekski palju mürgisemaks, kui selgub, et sõnumid paljastavad tõsiasja kui vähe nad oma elukaaslaste ja tuttavate kohta teavad.

 

Film on itaalia keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Film kestab 1 h 37 min.

Pärast filmi on külastajatel võimalik Kandle kohvikus nautida tasuta teed, kohvi ja suupisteid ning arutleda filmis kajastatud teemadel. Üritus on tasuta!

Filmikohvikute sarja toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

Jälgi üritust ka Facebookis: https://www.facebook.com/events/1642852396020960/

 

Lisainfo:

Maris Habe

Europe Direct'i teabekeskus – Võru juhataja

Võru Maavalitsus

Jüri 12, 65620, Võru, Estonia

Tel: 786 8335

Maris.habe@voru.maavalitsus.ee