Europe Direct Võru teabekeskuse ürituste info

« Tagasi

Novembrikuu Euroopa filmikohvikus

Euroopa filmikohvik XI - „Tuhat korda head ööd"

 

Võrumaa Ühisnädala raames 25. novembril kell 19 linastub kinos Kannel Norra režissööri Erik Poppe tugevate emotsioonidega film „Tuhat korda head ööd" (2013). Tegemist on draamaga, mis toob ekraanile tõeliselt elulise ja ebaausa dilemma - kas perekond või südame kutsumus ja instinkt. Norra-Iirimaa-Rootsi koostöös valminud film paneb selgetesse raamidesse töö ja hinna, mida tuleb maksta edu ja kuulsuse eest.

 

Tõeliselt kaasakiskuva draama keskmes olev Rebecca on maailma üks juhtivamaid sõjafotograafe. Kui ta abikaasa keeldub jätkamast sellist pereelu, kus ema on kogu aeg ohtlikel lahinguväljadel, tuleb Rebeccal teha raske valik oma mehe ja laste ning südamelähedase töö vahel.

 

Tuhat korda head ööd" osales ka 2013. aasta PÖFFi rahvusvahelises võistlusprogrammis.

 

Filmi pikkus on 1 h 57 min ning on alla 12 aastastele mittesoovitatav.

 

Pärast filmi on külastajatel võimalik Kandle kohvikus nautida tasuta teed, kohvi ja suupisteid ning arutleda filmis kajastatud teemadel. Üritus on tasuta!

 

Filmikohvikute sarja korraldavad Europe Direct'i Võru teabekeskus koostöös kultuurimajaga Kannel. Üritust toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Jälgi üritust Facebookis: https://www.facebook.com/events/1143600065667520/

 

Lisainfo:

Maris Habe

Europe Direct'i teabekeskus – Võru juhataja

Võru Maavalitsus

Jüri 12, 65620, Võru, Estonia

Tel: 786 8335

maris.habe@voru.maavalitsus.ee