Europe Direct Võru teabekeskuse ürituste info

« Tagasi

Euroopa filmikohvik IV - „Pisut põrunud“

 

12. aprillil algusega 19.00 linastub kinos Kannel 2017. aasta Euroopa filmikohvikute sarja neljas film „Pisut põrunud" (Itaalia-Prantsusmaa 2016). See on muinasjutt põgenemisest oma maailma ja naiste ennastohverdavast sõprusest.

 

Beatrice on pidevalt lobisev fantaseerija, iseenda väljamõeldud miljonärist krahvinna, kes usub siiralt, et on sina peal kõigi maailma kuulsustega. Donatella on tätoveeringutega kaetud introvert, haavatav noor naine, kes on vangis iseenda saladuste sees. Nad mõlemad on kaasaegse, kuid samas kindla psühhiaatriakliiniku Villa Biondi patsiendid. Paolo Virzi film jutustab loo ootamatust ja liigutavast sõprusest, mis tekib kahe inimese vahel, kui nad põgenevad vaimuhaiglast, et otsida armastust ja õnne vabaõhu hullumajast – normaalsete inimeste maailmast.

 

Euroopa Filmiakadeemia nomineeris näitlejanna Valeria Bruni Tedeschi oma rolli eest selles filmis 2016. aasta Euroopa parima naisnäitleja auhinnale.

Film on eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Film kestab 1 h 58 min.

Pärast filmi on külastajatel võimalik Kandle kohvikus nautida tasuta teed, kohvi ja suupisteid ning arutleda filmis kajastatud teemadel. Üritus on tasuta!

 

Filmikohvikute sarja toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Lisainfo:

Gady Künnapuu

Europe Direct'i teabekeskus – Võru juhataja

Võru Maavalitsus

Jüri 12, 65620, Võru

Tel: 786 8335

gady.kynnapuu@voru.maavalitsus.ee