Europe Direct Võru teabekeskuse ürituste info

« Tagasi

Aprillikuu Euroopa filmikohvikus

29. aprillil algusega 19.00 linastub kinos Kannel Euroopa filmikohvikute sarja neljas film. Ekraanile tuleb Itaalia ja Prantsusmaa koostöös valminud linateos „Inimkapital" (2013). Film  põhineb Stephen Amidoni bestselleril ning näitab kolmeks peatükiks jaotatud lugu erinevates perspektiivides, igaühes neist on teatav grotesksus toimunu vastu, mis viib meid lõpuks arusaamiseni, kuivõrd tühine on inimelu väärtus.

 

Como järv, Itaalia. Ööl vastu jõululaupäeva saab jalgrattur löögi maasturilt ning sõidab teelt välja. Mis tol ööl tegelikult juhtus? Kuidas mõjutab see õnnetus kahe perekonna saatusi, millest üks on rikas Bernaschi ning teine pankroti äärel olev Rovelli?

 

Sageli mulluse hittfilmiga "Kohutav ilu" ja mõned aastad tagasi PÖFFil linastunud teosega "Ma olen armastus" võrreldud Paolo Virzi täispikk mängufilm pälvis eelmisel aastal Itaalia Filmiakadeemia parima filmi ja stsenaariumi auhinna. Linateoses teevad oma elu parimad rollid kaks tänapäeva hinnatumat Itaalia näitlejatari Valeria Golina ja Valeria Bruni Tedeschi.

 

Film kestab 1 h 49 min ning on alla 12-aastastele mittesoovitatav. Sissepääs tasuta!

 

Filmikohvikute sarja korraldavad Europe Direct'i Võru teabekeskus koostöös kultuurimajaga Kannel. Üritust toetavad Euroopa Liit, Riigikantselei, Võru Maavalitsus ja Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

 

Jälgi üritust Facebookis!

 

Lisainfo:

Gady Künnapuu

Europe Direct'i teabekeskus – Võru juhataja

Võru Maavalitsus

Jüri 12, 65620, Võru, Estonia

Tel: 786 8335

gady.kunnapuu@voru.maavalitsus.ee