Uudised ja teated

Maavalitsuste ülesannete uued täitjad alates 01.01.2018

19.12.2017

Vastavalt Riigikogus vastu võetud seadusemuudatustele lõpetavad kõik maavalitsused alates 1. jaanuarist 2018 tegevuse ja nende senised ülesanded antakse üle teistele selleks määratud riigiasutustele või kohalikele omavalitsustele. SA VÕRUMAA ARE...  Loe edasi »

Europe Direct Võru teabekeskus

Detsember Euroopa Filmikohvikus

29.11.2017

Euroopa filmikohvik XII - „Ruut" 6. detsembril algusega 19.00 linastub kinos Kannel Euroopa filmikohvikute 2017. aasta hooaja viimane film. Ekraanile tuleb Ruben Östlundi film „Ruut" (Rootsi, Saksamaa, Prantsusmaa, Taani 2017). Ehkki „Ruutu" on ...  Loe edasi »

Võru Maavalitsus

Maavalitsuse hoone

Riigihalduse ministri valitsemisalas oleva Võru maavalitsuse põhitegevusteks on maakorraldusalaste, maareformialaste, sotsiaal- ja tervishoiualaste, haridusalaste, noorsooalaste, kultuurialaste, spordialaste, regionaalarengualaste, planeeringualaste, ettevõtlusalaste, majandusalaste, ühistranspordialaste, rahvastiku toimingute alaste, perekonnaseisualaste, infrastruktuurialaste ja keskkonnaalaste ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine,

infosüsteemidealase koostöö korraldamine ja kriisireguleerimisalase tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.
Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

  

vorumaabussiliinid

europedirect

investinvoru