Uudised ja teated

Kriisikoolitus lasteaedade töötajatele ja lapsevanematele teemal „KRIISINÕUSTAMINE“

11.12.2017

Projekti nimetus: Riskikäitumise ennetamine, riskis olevate perede toetamine ning turvalise elukeskkonna arendamine. Võru Maavalitsus ja maakonna turvalisuse nõukogu Kriisikoolitus lasteaedade töötajatele ja lapsevanematele teemal „KRIISINÕUSTAMIN...  Loe edasi »

Europe Direct Võru teabekeskus

Detsember Euroopa Filmikohvikus

29.11.2017

Euroopa filmikohvik XII - „Ruut" 6. detsembril algusega 19.00 linastub kinos Kannel Euroopa filmikohvikute 2017. aasta hooaja viimane film. Ekraanile tuleb Ruben Östlundi film „Ruut" (Rootsi, Saksamaa, Prantsusmaa, Taani 2017). Ehkki „Ruutu" on ...  Loe edasi »

Võru Maavalitsus

Maavalitsuse hoone

Riigihalduse ministri valitsemisalas oleva Võru maavalitsuse põhitegevusteks on maakorraldusalaste, maareformialaste, sotsiaal- ja tervishoiualaste, haridusalaste, noorsooalaste, kultuurialaste, spordialaste, regionaalarengualaste, planeeringualaste, ettevõtlusalaste, majandusalaste, ühistranspordialaste, rahvastiku toimingute alaste, perekonnaseisualaste, infrastruktuurialaste ja keskkonnaalaste ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine,

infosüsteemidealase koostöö korraldamine ja kriisireguleerimisalase tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.
Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

  

vorumaabussiliinid

europedirect

investinvoru