Uudised ja teated

Võru Maavalitsuse eelinfo 3. juuli – 9. juuli 2017

18.07.2017

Teisipäeval, 4. juulil osaleb maasekretär Eveli Kuklane maasekretäride nõupidamisel Pärnus. Info: Eveli Kuklane, tel 502 2936, eveli.kuklane@voru.maavalitsus.ee Neljapäeval, 6. juulil kell 15 toimub maavalitsuse hoone Jüri 12 sisehoovis Võru Maav...  Loe edasi »

Võru Maavalitsus

Maavalitsuse hoone

Riigihalduse ministri valitsemisalas oleva Võru maavalitsuse põhitegevusteks on maakorraldusalaste, maareformialaste, sotsiaal- ja tervishoiualaste, haridusalaste, noorsooalaste, kultuurialaste, spordialaste, regionaalarengualaste, planeeringualaste, ettevõtlusalaste, majandusalaste, ühistranspordialaste, rahvastiku toimingute alaste, perekonnaseisualaste, infrastruktuurialaste ja keskkonnaalaste ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine,

infosüsteemidealase koostöö korraldamine ja kriisireguleerimisalase tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.
Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

  

vorumaabussiliinid

europedirect

investinvoru