Viisakoordinaator Andy Karjuse teatel toimub viisakompenseerimise taotluste täiendav vastuvõtt Võru Maavalitsuses 24. mail 2017 algusega kell 8.
Edaspidiselt jätkub viisataotluste vastuvõtt tavapärase graafiku alusel (s.o 7. juunil ja 21. juunil 2017).

Uudised ja teated

Võrumaa aasta ema on Janyka Vellak

15.05.2017

Eile Võru Kandles toimunud emadepäeva kontsert-aktusel andis maavanem Andres Kõiv üle Võrumaa aasta ema tiitli Antsla vallas elavale kahe tütre emale Janyka Vellakule. Janyka on väga eluterve ja positiivse ellusuhtumisega naine. Tütarde sõnul on...  Loe edasi »

Võru Maavalitsus

Maavalitsuse hoone

Riigihalduse ministri valitsemisalas oleva Võru maavalitsuse põhitegevusteks on maakorraldusalaste, maareformialaste, sotsiaal- ja tervishoiualaste, haridusalaste, noorsooalaste, kultuurialaste, spordialaste, regionaalarengualaste, planeeringualaste, ettevõtlusalaste, majandusalaste, ühistranspordialaste, rahvastiku toimingute alaste, perekonnaseisualaste, infrastruktuurialaste ja keskkonnaalaste ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine,

infosüsteemidealase koostöö korraldamine ja kriisireguleerimisalase tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.
Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

  

vorumaabussiliinid

europedirect

investinvoru