Uudised ja teated

Võrumaa lasteaiaõpetajate koolituspäev „Puupulgast mälupulgani“

17.11.2017

17.novembril kell 12.00 toimub Võru Gümnaasiumis Võru maakonna lasteaiaõpetajate õppepäev „Puupulgast mälupulgani". Koolituspäev on viimane üritus läbi aasta aset leidnud üritustesarjast "Võrumaa Lasteaed 100", millega tähistatakse saja aasta mö...  Loe edasi »

Europe Direct Võru teabekeskus

November Euroopa Filmikohvikus

15.11.2017

Euroopa filmikohvik XI - „Kommuun" 22. novembril algusega 19.00 linastub kinos Kannel Euroopa filmikohvikute sarja eelviimane film. Ekraanile tuleb kirglik ja humoristlik ajastudraama „Kommuun" (Taani, 2016), mis kirjeldab 1970. aastate kommuuni...  Loe edasi »

Võru Maavalitsus

Maavalitsuse hoone

Riigihalduse ministri valitsemisalas oleva Võru maavalitsuse põhitegevusteks on maakorraldusalaste, maareformialaste, sotsiaal- ja tervishoiualaste, haridusalaste, noorsooalaste, kultuurialaste, spordialaste, regionaalarengualaste, planeeringualaste, ettevõtlusalaste, majandusalaste, ühistranspordialaste, rahvastiku toimingute alaste, perekonnaseisualaste, infrastruktuurialaste ja keskkonnaalaste ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine,

infosüsteemidealase koostöö korraldamine ja kriisireguleerimisalase tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.
Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

  

vorumaabussiliinid

europedirect

investinvoru