Võru Maavalitsus

aadress:         Jüri 12, 65620 Võru linn

telefon:           786 8301
e-post:             info@voru.maavalitsus.ee
registrikood: 70003589

tööaeg: E-R kell 8 - 16.30, lõuna 12 - 12.30

 

  /p>
Ametikoht Ametijuhend Nimi                         E-post Telefon Ruum Lisainfo
Maavanem   Andres Kõiv andres.koiv@voru.maavalitsus.ee 78 68 300 66

 

Maasekretär ametijuhend Eveli Kuklane eveli.kuklane@voru.maavalitsus.ee 78 68 336 68

 

Kantselei
Nõunik ametijuhend Siiri Sokk siiri.sokk@voru.maavalitsus.ee 78 68 304

75

 

Nõunik-jurist ametijuhend Maire Edesi maire.edesi@voru.maavalitsus.ee 78 68 305 74

 

Peaspetsialist ametijuhend

Malle Vetemäe

malle.vetemae@voru.maavalitsus.ee 78 68 301 67

 

Finantsnõunik ametijuhend Helbe Allas helbe.allas@voru.maavalitsus.ee 78 68 310 70

 

Maa järelmaksunõuete peaspetsialist ametijuhend Liivi Mühlmann liivi.myhlmann@voru.maavalitsus.ee 78 68 316 69

 

 

Perekonnaseisu toimingute peaspetsialist

ametijuhend Hele Mägi hele.magi@voru.maavalitsus.ee 78 68 348 31

Kodanike vastuvõtt:

E 13 - 16,

T, N 9 - 12,

13 -16 

K, R 9 - 12

Rahvastikutoimingute peaspetsialist ametijuhend Rita Raudsik rita.raudsik@voru.maavalitsus.ee 78 68 333  25 Kodanike vastuvõtt:

E 13 - 16,

T, N 9 - 12,

13 -16 

K, R 9 - 12

Rahvastikutoimingute peaspetsialist (abielude registreerimine) ametijuhend Kersti Kattai kersti.kattai@voru.maavalitsus.ee

78 68 355

53021937

38

 

Andmesisestaja ametijuhend Renita Tähe renita.tahe@voru.maavalitsus.ee 78 68 308 81  
Andmesisestaja ametijuhend Heili Karjus heili.karjus@voru.maavalitsus.ee 78 68 308 81  
Arengu- ja planeeringuosakond
Juhataja ametijuhend Britt Vahter britt.vahter@voru.maavalitsus.ee

78 68 318

523 3009

107

 

Väliskoostöö peaspetsialist ametijuhend Gady Künnapuu

gady.kynnapuu@voru.maavalitsus.ee

78 68 335 110  
Peaspetsialist (regionaalarengu programmid) ametijuhend Aigi Young aigi.young@voru.maavalitsus.ee 78 68 322 109

 

Nõunik (planeeringud) ametijuhend Ülle Luuk ylle.luuk@voru.maavalitsus.ee 78 68 311 125

 

Transpordi peaspetsialist ametijuhend Rein Rusch rein.rusch@voru.maavalitsus.ee 78 68 320 127

 

Nõunik (maatoimingud) ametijuhend Aire Allas aire.allas@voru.maavalitsus.ee 78 68 346 103

 

Peaspetsialist (maatoimingud) ametijuhend Sirje Halapuu sirje.halapuu@voru.maavalitsus.ee 78 68 351 116

 

Haridus- ja sotsiaalosakond
Juhataja ametijuhend Heli Põhja heli.pohja@voru.maavalitsus.ee 78 68 303 82  
Nõunik (kultuur) ametijuhend Aigi Pall

aigi.pall@voru.maavalitsus.ee

78 68 307 77

 

Nõunik (sotsiaal) ametijuhend Ülle Haan ylle.haan@voru.maavalitsus.ee 78 68 312 83

 

Peaspetsialist (sport ja terviseedendus) ametijuhend Aira Udras aira.udras@voru.maavalitsus.ee 78 68 342 83

 

Peaspetsialist-inspektor ametijuhend Kristiina Lutsar kristiina.lutsar@voru.maavalitsus.ee 78 68 358 78

 

Peaspetsialist (alaealiste komisjon ja noorsootöö) ametijuhend Anneli Karu anneli.karu@voru.maavalitsus.ee 78 68 309 79